Saray Yapı A.Ş.

Kurumsal

Şirket Profili

Ticari hayatına 1989 Yılında ilk olarak Antalya Side'de Kuyumculuk ile başlayan SARAY KUYUMCULUK A.Ş. daha sonraki yıllarda, yetişen ve gelişen kadrosu ile birlikte "Marka Mutfak" sektöründe de faaliyetini sürdürmektedir. Bugün halen temsil ettiği Lineadecor firması ile birlikte hazır mutfak sektörünün en önemli temsilcilerinden biri olmuştur. Bu iki sektördeki faaliyetlerini başarı ile devam ettiren Saray Kuyumculuk A.Ş. onlarca yıla dayanan ticari geçmişi ile edindiği bilgi ve tecrübelerini 2012 yılından bu yana faaliyet gösterdiği konut sektörüne de SARAY YAPI olarak yansıtmıştır.


Saray Yapı'nın ana felsefesi; konut sektörünün tüm gereklerini en iyi ve en doğru biçimde kendine has tarzı ile yerine getirmek olmuştur. Bu anlayışla yoluna devam eden firmamız ilerleyen yıllar boyunca disiplinli ve özgün çalışmaları ile sürekli kendini geliştirmeye çalışmıştır. Kaliteden ödün vermeyen iş ahlakıyla sektörde iyi tanınan ve tercih edilen bir firma olarak öne çıkmayı hedeflemektedir. Her geçen gün referanslarına ve aktif iş portföyüne daha büyük ve kapsamlı yeni projeler eklemeye istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.


En başından beri insana ve güvene yatırım yapmayı ilke edinen Saray Yapı uzun yıllardır hizmet verdiği müşterilerinin mutluluğu ve memnuniyeti için üst düzey bir çalışma temposu sürdürürken, kuruluşundan bu güne birlikte çalıştığı kadrosunu da sektörün gereksinimleri doğrultusunda geliştirmeye ve genişletmeye devam etmektedir...